Szanowni Państwo,

mój dorobek to ponad 30 lat doświadczenia zawodowego oraz dziesiątki zrealizowanych projektów. Pracowałem dla największych firm w Polsce, pomagałem również realizować się małym, którzy z czasem osiągnęli wielkość. Moje doświadczenie to częściowo historia rozwoju polskiego marketingu, gdyż pracowałem w największych agencjach w naszym kraju. Całe to doświadczenie i mój własny know-how chciałbym zaoferować Państwa firmom.

Nie boję się powiedzieć, że marketing to obecnie najważniejszy element działalności każdej firmy. Dobrze realizowany pozwala osiągać wielkość. Zły marketing może doprowadzić firmę do bankructwa. Inwestycja w marketing to nie tylko zwiększanie sprzedaży, to umacnianie własnej marki i dodawanie jej tego „czegoś” co sprawia, że konsumenci są gotowi sięgać po nią, a nie brandy konkurencji.

Pomogę Państwu sprawić, że Wasze marki staną się jeszcze silniejsze. Budowa silnych marek to moja pasja, którą łączę z edukacją. Dlatego też decydując się na współpracę ze mną nie tylko rozwijacie Państwo swój brand. Otrzymujcie też dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia, którym z chęcią się z Państwem podzielę.

Jeśli są Państwo zainteresowani projektem strategii marki i komunikacji, to ze względu na dobro projektów i metodykę pracy (max. 2 projekty jednocześnie i ok. 2 m-ce / projekt), bardzo proszę o wcześniejszy kontakt w celu zaplanowania pracy.

Komunikacja marketingowa – projekty i mechanizmy

Opracowywane dla Państwa, gotowe projekty komunikacji marketingowej oparte są o moje doświadczenie oraz sprawdzone metody komunikacji.

Projekty:

  • Stworzenie strategii marki i strategii komunikacji marki,
  • Zaprojektowanie programów lojalnościowych i motywacyjnych,
  • Zaprojektowanie promocji sprzedaży,

Wiedza:

  • Bieżące doradztwo dla działań marketingowych,
  • Szkolenia wewnętrzne z komunikacji marketingowej,
  • Nadzór strategiczny nad Waszą marką.

Projekty możecie Państwo realizować własnymi siłami lub też zlecić ich realizację wyspecjalizowanej agencji marketingowej. Dzięki mojej pomocy nie ryzykujecie popełnienia kosztownych błędów, a w przypadku korzystania z usług agencji zyskujecie doświadczonego pośrednika realizującego Wasze interesy.

Koszt opracowania projektów jest zawsze ustalany indywidualnie. Zapraszam do kontaktu, aby poznać wstępną wycenę.

Co mnie wyróżnia?

Moje doświadczenie, Wasze cele

Projekt tworzymy razem w czasie wspólnego warsztatu. To sprawdzone przeze mnie rozwiązanie sprawia, że w efekcie powstaje projekt, który chcecie realizować, rozumiecie jego założenia i zgadzacie się z jego założeniami. W czasie pracy możemy przedyskutować różne ścieżki i podejścia, aby Wasza strategia była uszyta na miarę. To innowacyjne podejście łączy zalety pracy projektowej z warsztatami marketingowymi i przynosi Państwu podwójną korzyść.

Elastyczność

Przyjeżdżam do Państwa firmy lub spotykamy się w wybranym przez Państwa miejscu i pracujemy tak długo, jak to jest potrzebne.

Indywidualne konsultacje marketingowe

Jeśli nie jesteście jeszcze Państwo zdecydowani na pracę nad projektem, chcecie sprawdzić jakie korzyści możecie osiągnąć z naszej współpracy, to zapraszam na indywidualne konsultacje marketingowe.

Konsultacje mają charakter swobodnej rozmowy podczas której możecie skorzystać z mojej wiedzy lub poprosić o pomoc w rozwiązaniu trudnego case’u. Prowadzone są osobiście lub za pośrednictwem komunikatora Skype na wybrany przez Państwa temat.

Zapraszam do kontaktu mailowego i rezerwowanie terminów. Odpowiadam na każdego maila, natychmiast po zweryfikowaniu terminu w kalendarzu.

Elastyczne koszty konsultacji

Koszt konsultacji uzależniony jest od złożoności tematu i czasu niezbędnego na przygotowanie się.

  • Konsultacje – od 330 zł/h + koszty

Są to kwoty całkowite ponieważ jestem podmiotowo zwolniony z VAT Ustawa o VAT (Dz. U. z 2004 r. nr 54, poz. 535 z późn. zm.)

Kontakt

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie możliwe pytania.